Instalacje i Serwis - Domofony Opole

Wygoda sprawdzania kto puka do Twoich drzwi. Instalujemy domofony spełniające oczekiwania każdego klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz wiedział, kto Cię odwiedza. Stosowana przez naszą firmę automatyka budynkowa pozwoli na wyświetlenie twarzy kuriera na wideodomofonie oraz smartfonie.

To nie koniec zalet, dzięki funkcjonalnym połączeniu, będziesz w stanie otworzyć zdalnie furtkę oraz bramę garażową. Bazujemy na wysokim doświadczeniu instalatorskim, oferując usługi montażu oraz serwisu najlepszych domofonów oraz wideodomofonów na terenie Opola i okolic.


Wycena Zadzwoń teraz

Współpracujemy

Zalety wdrożenia instalacji

Instalacja domofonowa to prosta i intuicyjna konstrukcja, która w prosty sposób zabezpiecza dom oraz biuro.

Nowoczesne domofony opole i wideodomofony pozwalają na bezproblemowy podgląd również w nocy. Ważne przy wyborze odpowiedniego sprzętu jest również trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

domofony-opole Prosta budowa i intuicyjna obsługa
domofony-opole Niskie koszty eksploatacji
domofony-opole Zwiększone bezpieczeństwo
domofony-opole Szerokie zastosowanie
domofony-opole Zdalny podgląd w domu i na smartfonie
domofony-opole Szeroka funkcjonalność

Wideodomofon w smartfonie

Dzięki najnowszym rozwiązaniom i technologii IP jesteśmy w stanie monitorować ruch na posesji prosto z wideodomofonu zainstalowanego przy wejściu. Monitorowanie posesji poprzez domofon pozwala na przekierowanie obrazu bezpośrednio na smartfon klienta z aktualnym widokiem z wideodomofonu.

Niezależnie gdzie jesteś masz podgląd 24/7, dzięki czemu Twój dom i firma są w pełni bezpieczne. Aplikacja mobilna pozwoli na kontakt audio-video z każdego miejsca na ziemi.

Nowoczesne domofony i wideodomofony zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo na terenie Twojej posesji. Skutecznie ułatwiają przyjmowanie gości oraz pełnią rolę monitoringu zabezpieczającego przed włamaniem.

...

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne już od 4000 zł za 1kWh

X