Centrale telefoniczne Opole

Doskonałe rozwiązanie dla takich miejsc jak urzędy, przychodnie, szpitale, szkoły, hotele, średnie oraz duże firmy.

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim instalacją central telefonicznych Platan oraz Slican. Preferujemy tą markę ze względu na szeroką oraz atrakcyjną ofertę. Centrale zachowują wysoką elastyczność obsługując od kliku do kilkuset użytkowników wewnętrznych w jednym momencie. Cenimy sobie sprawność działania oraz bezawaryjność.

Oferujemy serwis i modernizację central telefonicznych w firmach oraz instytucjach użytku publicznego. Duże doświadczenie branżowe pozwoliło nam na doskonałe odnalezienie się na rynku lokalnym. Województwa, w których zajmujemy się serwisem oraz instalacjami to opolskie, dolnośląskie oraz śląskie.


Wycena Zadzwoń teraz

Współpracujemy

Zalety naszych instalacji

Centrala pozwala na skorzystanie z tanich rozmów telefonicznych VoIP, natomiast dzięki kartom GSM użytkownik może wykonywać rozmowy z sieci komórkowych.

Dystrybucja ruchu z kolejkowaniem połączeń, nagrywaniem rozmów, pocztą głosową oraz rozwiniętymi scenariuszami w menu głosowym.

Dzięki rozwiązaniu „Zobacz kto mówi” uatrakcyjni kontakty telefoniczne przekazem wideo. Jej główną zaletą jest obsługa intensywnego ruchu telefonicznego.


Wycena Zadzwoń teraz
...

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne już od 4000 zł za 1kWh

X